Bezpieczeństwo & Legalność

Bezpieczne zakupy tylko z ŚwiatKonopi.pl !

Kupując u nas masz pewność, że nabywasz produkty od zarejestrowanej i legalnie działającej firmy a na każdy zakupiony towar otrzymasz paragon.

W trosce o Twoją ANONIMOWOŚĆ zakupów u nas dokonuje się BEZ REJESTRACJI.

Wszystkie informacje przesyłane do nas w trakcie zamówienia są SZYFROWANE poprzez 256 bitowy protokół HTTPS co potwierdza certyfikat COMODO SSL

Nasza strona znajduje się na ZAGRANICZNYM SERWERZE.

Zaraz po nadaniu przesyłki Twoje dane teleadresowe są usuwane. NIE ARCHIWIZUJEMY DANYCH NASZYCH KLIENTÓW. 

DYSKRETNA PRZESYŁKA - wysyłane przez nas nasiona są zapakowane w sposób, który nie zdradza zawartości opakowania a także maksymalnie zabezpiecza przez uszkodzeniami.

ANONIMOWE PŁATNOŚCI - wybierając przesyłkę za pobraniem poprzez paczkomaty INPOST nie musisz podawać swoich danych - jedyne co potrzebujemy to Twój e-mail oraz numer telefonu, na który otrzymasz powiadomienie że, przesyłka czekała na odbiór w wybranym przez Ciebie paczkomacie INPOST obsługującym wpłaty pieniężne. Specjalnie dla naszych klientów umozliwiamy również ODBIÓR OSOBISTY.

 

Legalność !

Zakup, posiadanie oraz handel nasionami konopi indyjskich jest w Polsce całkowicie LEGALNE gdyż nie posiadają żadnych substancji narkotycznych.

ZABRONIONA jest hodowla oraz kiełkowanie nasion, grozi za to kara pozbawienia wolności!

Zakupu w naszym sklepie mogą dokonać tylko osoby PEŁNOLETNIE.

W przypadku zamówień poza granicę Polski Kupujący musi się upewnić czy lokalne prawo zezwala na zakup lub posiadanie nasion konopi indyjskich.